Kancelaria Notarialna Notariusz Ewy Glombik – Mazur znajduje się w centrum Głogówka przy ulicy odchodzącej bezpośrednio z Rynku – Zamkowej nr 14/1.

Położenie Kancelarii umożliwia swobodne skorzystanie z usług notariusza również przez osoby starsze i mające problem z poruszaniem się z uwagi na jej położenie na parterze budynku, z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nadto, dla osób mających problem z poruszaniem się oraz korzystających z wózków inwalidzkich została przewidziana możliwość podjechania oraz zaparkowania samochodu przy samym budynku Kancelarii – na parkingu z tyłu budynku, na który można wejść i wjechać od strony ulicy Słowackiego.

W pobliżu Kancelarii znajdują się liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Zamkowej, a także na Rynku.

Czynności notarialnych dokonuje się w siedzibie Kancelarii Notarialnej, jednakże jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności na przykład stan zdrowia klienta, to istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza lokalem kancelarii.

Podstawowym zadaniem stawianym sobie przez Notariusza jako osobę zaufania publicznego jest nadanie kształtu woli stron czynności notarialnych poprzez ubranie ich w język prawny wywołujący przy tym zamierzony przez strony skutek.

Wartości którymi kierujemy się w naszej pracy to:

Indywidualne podejście do klienta realizowane poprzez uważne wysłuchanie i zrozumienie jego potrzeb
Poufność informacji poprzez zapewnienie pełnej dyskrecji w zakresie wszelkich przekazywanych informacji oraz dokumentów
Sprawność, rzetelność i terminowość obsługi poprzez dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalne podejście do klienta, zarówno w kwestiach merytorycznych jak i w sferze interpersonalnej
Bezpieczeństwo poprzez zagwarantowanie klientom pełnej skuteczności dokonywanych czynności notarialnych oraz rzetelnej informacji o ich skutkach prawnych i faktycznych

Godziny urzędowania :

Poniedziałek - Piątek:
8:30 – 16:30

Soboty oraz inne terminy:
Po wcześniejszym uzgodnieniu

Kontakt :

Kancelaria Notarialna Ewa Glombik – Mazur
ul. Zamkowa nr 14/1
48-250 Głogówek

tel. kom. 502 865 505
tel./fax 77 466 14 77
e-mail: kancelaria@notariusz-glogowek.pl

Lokalizacja :

mapa polski

Zakres spraw :
obrót nieruchomościami oraz spółdzielczymi własnościowymi prawami do lokalu
sprawy spadkowe
sprawy majątkowe małżonków
pełnomocnictwa
poświadczenia
obciążenie nieruchomości
zabezpieczenie wierzytelności
prawo spółek
protokoły
przyjęcie na przechowanie